Mesterséges intelligencia hozott létre egy K-pop együttest, melynek egyre több rajongója van a neten. Az Eternity 11 csinos lányból áll, akik azonban a valóságban nem léteznek.
Mesterséges anyaméhet alkottak a kutatók, amely még azt is lehetővé teszi a szülők számára, hogy kiválasszák a baba jellemzőit.
Minimalista robotot alkottak dél-koreai tervezőhallgatók, amely megkönnyíti a független tartalomkészítést a fiatalok számára.
Meglóghat a biztonsági kamerák elől, aki használja: kínai diákok láthatatlanná tevő köpenyt fejlesztettek ki.
Meg vannak győződve róla a tudósok, hogy a vörös bolygót egykor mély óceán borította, amelyben lehetett élet.
Meglepő találmány: a Batman filmmel egyidőben piacra került egy denevérmozi Angliában, amely a fogyatkozó brit denevérek védelmét szolgálja.
Két kínai mesterséges intelligencia-modell jobban érti a nyelvet, mint az emberek – derült ki egy új értékelésből.
A fejlett technológia képes életet menteni, erre az Apple okosórája is jó példa – nem először köszönheti neki valaki az életét.
Kilenc esztendősen kapta első számítógépét és pár évvel később megírta egy videójáték forráskódját Elon Musk.
Lassan három éve, hogy megjelent a kínai tévében Jiang Lailai, a valósághű robotműsorvezetőnő. A mesterséges intelligencia-alapú hölgy nagy sikert ért el és egyre okosabb is.
Valóságos ragadozó szörnyeket kreált a mesterséges intelligencia – a számítógépes program meghökkentő autókat alkotott már létező modellek alapján.
Az évtized végére élhetnek emberek a Holdon – így látja a NASA vezető tisztviselője az Artemis 1 rakéta sikeres kilövését követően.
Akár örökké is irányíthatnak az olyan cégvezetők, mint Elon Musk, a mesterséges intelligencia varázslatával – ezen dolgoznak most a tudósok.
Felnőtt mackót szerezhet be, aki egyedülállóként arra vágyik, hogy legyen valami, amit átölelhet – az életnagyságú teddy nagy sikert aratott.
Egy, az Egyesült Királyságban landolt meteorit olyan nyomokat rejt, amelyek alapján a tudósok következtethetnek rá, hogyan alakult ki az élet a Földön.